Facebook Sayfamız  Twitter Sayfamız  Youtube Kanalımız
Temizevim Halı Yıkama
http://www.temizevimhaliyikama.com
Ana Sayfa » Firmamız Hakkında

FİRMAMIZ HAKKINDA

Türkiye Halı Yıkama Kalite Kulübü üyesi olan temizevim halı yıkama, stor perde yıkama, yorgan - battaniye yıkama ve yerinde koltuk yıkama gibi temizlik hizmeti veren temizevimde tüm çalışmalarımız siz müşterilerimizin memnuniyeti için en üst düzeyde tutulmaktadır. Firmamız bünyesinde kullanılmakta olan Sabuncuoğlu Kimya ürünü biyolojik hammaddelerden üretilen tamamen bitkisel ve anti alerjik ERA 111 Naturemax halı şampuanı sayesinde halılarınızda deterjan kalıntısı kalmadan yumuşacık ve parlak bir şekilde teslim edilir. Halılarınızın yıkanmasında kullanılan araç gereç temizliği bizim için çok önemlidir.

Halılarınız yıkanma aşamasında diğer halıların kirleri tarafından kirletilmemesi için önyıkama sistemi ile yıkanmaktadır. Yani halılarınız havuz içinde toplu olarak yıkanmaz. Yıkama esnasında ıslanır ve kendi üzerindeki su ile yumuşamaya
bırakılır. Son olarak ikinci yıkaması yapılarak santrifüj sisteminde 1200 devir sıkma işlemi yapılarak kirli suyun halıdan tamamen atılması sağlandıktan sonra leke kontrolü yapılıp kapalı havalandırma odasında tozdan uzakta kurumaya bırakılır. Siz değerli müşterilerimize de temizliğin keyfini sürmek kalır ve değerli zamanınızı sevdiklerinizle geçirirsiniz.

Siz de en kaliteli hizmeti daha ucuza almak için fazla beklemeyin temizevim
halı yıkamayı seçin.